LIFESTYLE

POMYSŁY NA WALENTYNKOWE PREZENTY DLA NIEJ I DLA NIEGO

pomysly-na-walentynkowe-prezenty-dla-niej-i-dla-niego

Walentynki mają swoich zwolenników i przeciwników. Ja zdecydowanie należę do tej pierwszej grupy. Prezent z tej okazji dostaje nawet mój pies!

Chętnie świętowałabym je w sposób bardziej amerykański, ale nie zawsze mam taką możliwość. Z wyjściowych propozycji przekonuje mnie ewentualnie kolacja, oczywiście ze wcześniejszą rezerwacją stolika, w innej opcji może być ciężko. Kino odpada już od wielu lat, podejrzewam, że są tam okropne tłumy i nie zamierzam sprawdzać tego na własnej skórze.

Na szczęście nie ma przymusu opuszczania w ten dzień własnych czterech ścian. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednią dawkę słodyczy, dobrego jedzenia, wina lub innych ulubionych przysmaków, do tego wybrać jakiś film lub serial i wieczór gotowy. A i oczywiście przyda się jeszcze ukochana osoba u boku.

Lubię samodzielnie upiec coś słodkiego z okazji Walentynek, myślę, że w jednym z kolejnych wpisów zdradzę Wam co planuję na ten rok. W kwestii pozostałego jedzenia stawiam na opcję z dowozem – w końcu to nie ma być wieczór stania przy garach.

Na co stawiam w kwestii wyboru prezentu walentynkowego?

Tobi dostaje zwykle pluszaka, którego z miłą chęcią obślini i wypatroszy, pobijając pewnie swój kolejny rekord szybkości w mordowaniu wypchanych małpek i misiów. Pozostałe inspiracje na walentynkowe prezenty zebrałam dla Was poniżej. Starałam się zawrzeć w swoich propozycjach po równo prezentów dla kobiet i mężczyzn. Wydaje mi się też, że świetne są te prezenty, z których można korzystać wspólnie.

Sprawdźmy więc, co wymyśliłam…

1. Rozgrzewające serduszka Loverspremium

2. Srebrny naszyjnik YES

3. Soundtrack z filmu Nowe Oblicze Greya

4. Zestaw akcesoriów Voulez-vous…

5. Gra na PS FIFA 19

6. Płyta DVD z filmem Zimna Wojna (lub innym ukochanym dziełem)

7. Kupon na kolację w ciemnościach

8. Książka Jak zawsze – Zygmunt Miłoszewski

9. Kości erotyczne Bijoux Indiscrets Lucky Love Dice

10. Pad Phantom Black do Xbox One

11. Zestaw czekoladek dla dwojga

12. Perfumy Yves Saint Laurent Black Opium

13. Rozgrzewający i jadalny olejek do masażu Bijoux Cosmetics

14. Bielizna Baci Lingerie

15. Ramka na zdjęcie

16. Płyta CD Krzysztof Zalewski – Zalewski śpiewa Niemena

17. Czekoladowy telegram

18. Słuchawki Philips

19. Perfumy Hugo Boss Selection

20. Kocyk bambusowy

21. Bransoletka z pereł YES

22. Zaparzacz do herbaty

23. Perfumy Lancome La Vie Est Belle

24. Zaparzacz do kawy WMF French Press z filiżankami

25. Szklanki termiczne do espresso De’Longhi

26. Kubek podróżny

27. Koszulki dla pary Bonnie & Clyde

28. Kule kąpielowe Bomb Cosmetics

29. Perfumy DKNY Be Red Delicious

30. Pomadka do ust Fenty by Rihanna

31. Etui na Kindle Paperwhite

32. Porcelanowy kubek

33. Czerwone róże

34. Perfumy Lacoste Red Style in Play

35. Bezprzewodowa ładowarka do telefonu

36. Pióro do pisania po skórze Bijoux Indiscrets

37. Etui na telefon

38. Czekoladowe fondue

39. Paleta cieni do powiek Naked Cherry

40. Bokserki Atlantic

41. Bielizna Obsessive

42. Foremka do jajek

Zdjęcie główne: unsplash.com/sixteenmilesout, pozostałe zdjęcia: ceneo.pl, sephora.pl, chocolissimo.pl, fabrykaform.pl, superprezenty.pl

72 Komentarze


Komentarze (72)

  1. Akacja
    27 stycznia 2019 at 3:07 pm

    O seduszkowej foremce do jajek też już myślałam, z pozostałych pomysłow przemawia do mnie piękna bielizna.

  2. Zaneta laps
    27 stycznia 2019 at 3:30 pm

    Dużo propozycji, ja lubię praktyczne prezenty, dlatego najbardziej podoba mi sie zaparzarka do kawy

    • Bea
      29 stycznia 2019 at 8:19 pm

      Kawa to zawsze dobry wybór 😉

  3. czerwonafilizanka
    27 stycznia 2019 at 3:47 pm

    Jest w czym wybierać, część pomysłów jest bardzo uniwersalna;) Dzięki za inspiracje.

  4. Świat Toli
    27 stycznia 2019 at 4:08 pm

    Właśnie myślę nad prezentem dla męża.

    • Bea
      29 stycznia 2019 at 8:19 pm

      Mam nadzieję, że coś się przyda 🙂

  5. Ladylemon
    27 stycznia 2019 at 6:14 pm

    Black Opium i box z różami – to moje numery jeden z powyższej listy 🙂 Z przyjemnością bym je przygarnęła!
    Ja w tym roku dla męża planuję zakup skórzanej bransoletki z grawerowanym kółkiem (wspomniałam, że sobie kupię identyczną?) 😀

    • Bea
      29 stycznia 2019 at 8:20 pm

      Perfumy i kwiaty – zestaw idealny 🙂

  6. Ania W
    27 stycznia 2019 at 6:45 pm

    Ja zawsze na prezenty kupuję bilety lotnicze – myślę, że na Walentynki to również dobry pomysł 🙂

    • Bea
      29 stycznia 2019 at 8:20 pm

      Zdecydowanie tak!

  7. Idealna
    27 stycznia 2019 at 7:54 pm

    41. Piękna bielizna 🙂

    • Bea
      29 stycznia 2019 at 8:21 pm

      Zgadzam się, zawsze można też kupić ją od siebie dla siebie albo nawet dla męża tylko założyć na siebie 😉

  8. Idealna
    27 stycznia 2019 at 7:57 pm

    35. Dla mojego faceta! Dzięki za podpowiedź 🙂

  9. Marcin
    27 stycznia 2019 at 8:04 pm

    Może się przydać już niedługo 😀

  10. Roksana www.kopanina.pl
    27 stycznia 2019 at 8:24 pm

    W tym roku plan już mam, stawiam na przeżycia 🙂

    • Bea
      29 stycznia 2019 at 8:22 pm

      Zabrzmiało dwuznacznie 😀

  11. Valarr
    27 stycznia 2019 at 8:41 pm

    a ja na walentynki prezentów nie kupuję 🙂 wymyślam jedynie – wspólnie z chłopakiem – jak spędzimy dany wieczór

    • Bea
      29 stycznia 2019 at 8:24 pm

      Bo najważniejsze, żeby Walentynki były we dwoje 🙂

  12. Agnieszka z Holistyczne.pl
    27 stycznia 2019 at 9:24 pm

    Pióro do pisania po skórze…. albo zestaw akcesoriów… bo walentynki powinny być wyjątkowe… ( zwłaszcza w związku z długim stażem;-p ) Pięknych Walentynek!

    • Bea
      29 stycznia 2019 at 8:23 pm

      Dziękuję i również życzę udanego świętowania 🙂

  13. StaraPannaZKotem
    28 stycznia 2019 at 10:28 am

    Bardzo fajne, inspirujące zestawienie, znalazłam kilka typów na prezent… DLA MNIE! 😀
    Do Walentynek mam bardzo pozytywny stosunek, uważam, że, zwłaszcza nam, narodowi etatowo niosącemu krzyż, każde święto implikujące uśmiech i dobre emocje jest bardzo potrzebne! 🙂 Jakkolwiek, chyba moje najfajniejsze walentynkowe wspomnienie to babska impreza sprzed lat, mój Boże, CO TAM SIĘ DZIAŁO!!! 😀
    P.S. Totalnie nie na temat, ale mam objawy PTSD po wczorajszym seansie i absolutnie każdemu mówię, aby POD ŻADNYM POZOREM nie szedł do kina na Kogel Mogel 3!!! Więc i Ciebie muszę ostrzec, niezależnie od tego, czy miałaś to w planach, czy w ogóle nie-NIE RÓB TEGO!!! 😀

    • Bea
      29 stycznia 2019 at 8:26 pm

      Co do prezentów nie ma ograniczeń, możesz kupić sama sobie. Albo dla kota, mamy, przyjaciółki… miłość jest wszędzie. Chociaż nie jestem akurat pewna czy Ten Kot ją odwzajemnia.
      p.s. ej ale ja akurat serio chciałam na to iść…

  14. Agnieszka
    29 stycznia 2019 at 4:15 pm

    Ja również bardzo lubię walentynki, nie rozumiem całego hejtu na to święto. Co do propozycji – cała masa- jestem pewna że zainspirujesz niejedną osobę:D
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

    • Bea
      29 stycznia 2019 at 8:29 pm

      Mam taką nadzieję 🙂

  15. Lawendowa
    29 stycznia 2019 at 4:20 pm

    Fantastyczne inspiracje! To pióro to jakiś kosmos!!! dzięki 🙂 kupię sobie 11 i 23, a Chłopu zrobię placki ziemniaczane 😉

    • Bea
      29 stycznia 2019 at 8:28 pm

      Placki mnie rozwaliły 😉 Chociaż dobre placki nie są złe! 🙂

  16. Alek
    29 stycznia 2019 at 7:43 pm

    Piękny jest ten naszyjnik z Yes 😀

  17. Madka roku
    29 stycznia 2019 at 7:50 pm

    O nie, znów walentynki! Przecież niedawno były. Pomysły na prezenty fajne. Choć jakbym kupiła mężowi cokolwiek związanego z 50 twarzami Greya, to pewnie by się ze mną rozwiódl. Nie wiem co było gorsze, czy książka czy film.

    • Bea
      29 stycznia 2019 at 8:30 pm

      Ale za to ścieżka dźwiękowa do ostatniej części bardzo mi się podobała! 🙂

  18. Monika Kilijańska
    29 stycznia 2019 at 8:03 pm

    O zaparzaczu do herbaty bym nie pomyślała, a to taki fajny inny prezent.

  19. Marzena
    29 stycznia 2019 at 8:55 pm

    Bardzo fajne propozyjcje ,każdy może wybrać coś 🙂 Dobra robota 👌

    • Bea
      29 stycznia 2019 at 9:48 pm

      Bardzo dziękuję 🙂

  20. Karolina
    29 stycznia 2019 at 9:42 pm

    Chyba jestem wybredna, bo nic bym z tego nie wybrała 😀

    • Bea
      29 stycznia 2019 at 9:48 pm

      To może masz jakieś swoje propozycje? Pomysłów nigdy za dużo 🙂

  21. Atrakcyjne wakacje
    29 stycznia 2019 at 10:20 pm

    Jakos specjalnie walentynek nie obchodzimy ale prezenty super

  22. Anszpi
    29 stycznia 2019 at 10:40 pm

    Twoje propozycje są świetne, każdy znajdzie w nich inspiracje dla siebie

  23. Marta
    29 stycznia 2019 at 10:43 pm

    O jakie świetne inspiracje! W sumie Walentynki tuż tuż, a ja jeszcze o nich nie myślałam, przydadzą mi się te pomysły 😀

  24. Bogumiła
    29 stycznia 2019 at 11:05 pm

    Woooo :o. Myślałam, że trafię tylko na takie typowo walentynkowe prezenty, a jest coś więcej :). Mój mąż to pragmata, więc ckliwości nie doceni, ale te inne gadżety… 😉

    • Bea
      2 lutego 2019 at 10:14 am

      Starałam się, żeby było różnorodnie. Mało który facet chce dostać misia i kwiaty 😀

  25. Holly
    29 stycznia 2019 at 11:09 pm

    Ja mam urodziny przed Walentynkami, więc prezent i tak dostanę🙂

  26. czerwonafilizanka
    29 stycznia 2019 at 11:44 pm

    Walentynka dla psa, nie pomyślałam o tym:)

  27. Anna
    30 stycznia 2019 at 8:37 am

    Zainspirowałaś mnie! Chyba wpadłam pomysł na prezent. 🙂

    • Bea
      2 lutego 2019 at 10:14 am

      Super!

  28. Atrakcyjne wakacje
    30 stycznia 2019 at 9:23 am

    Jeśli już robimy jakieś prezenty to raczej takie samodzielnie zrobione 😀

  29. krystynabozenna
    30 stycznia 2019 at 10:33 am

    Masz tutaj różne ciekawe śliczności 🙂
    Jest z czego wybierać :_)

  30. Beata Herbata
    30 stycznia 2019 at 11:08 am

    Perfumy z mężem zawsze przyjmujemy chętnie bo znamy swoje gusta i wiem, co kto lubi 🙂 Poza tym nawet jak mnie zaskoczy to trafia w moje zapachowe klimaty 🙂 Poza tym to obchodzimy wszystkie święta bo każde jest powodem do wspólnego spędzenia czasu 🙂

    • Bea
      2 lutego 2019 at 10:15 am

      Bardzo dobre podejście 🙂

  31. Rozmyślania Yasminelli
    30 stycznia 2019 at 11:36 am

    Nigdy nie przywiązywaliśmy większej wagi do walentynek, dlatego prezenty z tej okazji były zawsze bardzo symboliczne.

  32. kosmetykofanki
    30 stycznia 2019 at 12:16 pm

    Świetne propozycje, akurat lveb i opium sama sobie sprezentowałam, ale dla męża podobają mi się te bokserki w usta 🙂

  33. Olga
    30 stycznia 2019 at 12:16 pm

    U nas tradycyjnie, jak przy każdej innej okazji są to bilety na samolot 😛

    • Bea
      2 lutego 2019 at 10:15 am

      Wcale mnie to u Was nie dziwi 😀

  34. Adam
    30 stycznia 2019 at 12:31 pm

    naprawdę dobre propozycje na prezenty Walentynkowe

  35. Monika Monime.pl
    30 stycznia 2019 at 1:07 pm

    Podobają mi się niektóre propozycje, ale bielizny mam już za dużo.

    • Bea
      2 lutego 2019 at 10:13 am

      Nawet nie wiedziałam, że tak się da! 😉

  36. sylwia skowyrska
    30 stycznia 2019 at 1:17 pm

    Bardzo ciekawe pomysły!

    • Bea
      2 lutego 2019 at 10:12 am

      Dziękuję 🙂

  37. La Mamma
    30 stycznia 2019 at 1:20 pm

    Ja stwierdziłam, ze sama zostanę idealnym prezentem dla męża i kupiłam fajna bieliznę dla siebie. Obie strony skorzystają 🙂

    • Bea
      2 lutego 2019 at 10:12 am

      To jest bardzo dobry pomysł!

  38. czerwonafilizanka
    30 stycznia 2019 at 5:10 pm

    Garść przydatnych inspiracji.
    pozdrawiam

  39. Ewelina
    31 stycznia 2019 at 6:43 pm

    Box z różami to zdecydowanie mój faworyt uwielbiam dostawać kwiaty 🙂

  40. Karolina EkoSundays
    31 stycznia 2019 at 9:34 pm

    Tylko nie xbox xD Musi być ps! 😉 a tak serio to my w tym roku z mężem na spokojnie – winko i miły wieczór we dwoje 🙂

  41. Kasia
    1 lutego 2019 at 9:08 am

    Jest juz tyle okazji do prezentow w roku, ze walentynki odpuszczamy. Po prostu robimy cos fajnego razem jak np, wlasnie kolacja w ciemnosci czy jakis weekendowy wypad.

    • Bea
      2 lutego 2019 at 10:12 am

      Takie świętowanie też mi bardzo odpowiada 😉

  42. Lidia
    1 lutego 2019 at 4:42 pm

    A moja koleżanka z pracy od kilku dni zachodzi w głowę, co wybrać dla faceta. Już jej podsyłania link:)

    • Bea
      2 lutego 2019 at 10:10 am

      Mam nadzieję, że coś wybierze 😉

  43. ladymamma.pl
    2 lutego 2019 at 1:17 pm

    O rany! Całkiem zapomniałam, że Walentyki już za pasem!

  44. KrystynaB.
    2 lutego 2019 at 1:56 pm

    To ja sobie życzę Black Opium,
    dawno już nie miałam żądnego opium 🙂

  45. Ewa
    4 lutego 2019 at 1:10 pm

    A ja mam bilety na koncert 🙂

    • Bea
      4 lutego 2019 at 5:36 pm

      Szkoda, że nie zdradziłaś nam na jaki 😉

  46. kashienka z OdkrywajacAmeryke.pl
    7 lutego 2019 at 12:48 am

    Ale cudeńka wyszukałaś – jestem pod wrażeniem 🙂 Uwielbiam perfumy i biżuterię, ale ten zestaw do foundee też skradłby moje serce!

    • Bea
      9 lutego 2019 at 7:21 pm

      Bardzo dziękuję 🙂 masz jeszcze czas na podrzucenie pomysłu swojemu Walentemu 😉

  47. Karolina Jastrząb
    10 lutego 2019 at 5:58 pm

    My nie obchodzimy jakoś specjalnie Walentynek, Mamy randki w innych terminach 🙂

Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.