Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Nowoczesne salony fryzjerskie oferują wiele zabiegów, dzięki którym możemy całkowicie odmienić swój wizerunek. Do kuracji zapewniających spektakularne i długotrwałe efekty jest przedłużanie i zagęszczanie włosów. Co warto wiedzieć o rewolucyjnym zabiegu? Jakie metody proponują doświadczeni fryzjerzy? Sprawdź!

Przedłużanie i zagęszczanie włosów – najpopularniejsze metody

Wcierki i suplementy na porost włosów nie przynoszą satysfakcjonujących rezultatów? A może przygotowujesz się do ważnego wydarzenia i chcesz kompleksowo zadbać o swoje ciało, również o fryzurę – ważny element kształtujący nasz wizerunek? Przedłużanie i zagęszczanie włosów profesjonalnymi metodami pomoże Ci osiągnąć pożądany efekt. Zabieg polecany jest osobom pragnącym zamaskować przerzedzenia na głowie powstałe na skutek choroby, zaburzeń czy urazów oraz wszystkim tym, którzy marzą o dłuższych, bardziej gęstych włosach. Pasemka można doczepić jednorazowo albo trwale (na około pół roku).

Efekty zabiegu zależą w dużej mierze od zastosowanej metody. Pasma mogą być doczepione do naszych włosów na wiele sposobów, na przykład: metodą clip-on, kanapkową, keratynową, ultradźwiękową, laserową, taśmową, tulejkową, za pomocą mikro-ringów, siateczkową, japońską czy injection. Doczepione pasemka powinny tworzyć z wyrastającymi z głowy puklami spójną całość – struktura i kolor włosów muszą być starannie dobrane do naszych naturalnych kosmyków, a łączenia między nimi nie mogą rzucać się w oczy. Ponadto, doczepiane pasemka powinny być cienkie, aby nie tworzyły zgrubień. Najbardziej naturalny efekt zapewnia zagęszczanie sposobem injection, laserową, siateczkową i ultradźwiękową.

Naturalne włosy dla satysfakcjonującego efektu

Ważnym czynnikiem wpływającym na finalny rezultat metamorfozy jest rodzaj użytych włosów. Możemy wybierać spośród włosów syntetycznych oraz naturalnych. Fryzjerzy jednoznacznie polecają pukle ścięte od ludzi, a w szczególności dziewicze włosy słowiańskie. Miękkie w dotyku, lśniące pasma charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Po prawidłowym przymocowaniu mogą być czesane, prostowane, kręcone i modelowane. Zakup włosów naturalnych jest niemałym wydatkiem. Warto mieć jednak świadomość, że zachowają one swoją nienaganną kondycję znacznie dłużej niż tańsze odpowiedniki produkowane fabrycznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here