fot. unsplash.com

Obecna sytuacja w kraju jak i na całym świecie, sprawiła, że większość ludzi dokonując zakupów częściej sięgała po wygodne dresy czy sportowe koszulki. Sprawa wyglądała podobnie w przypadku kobiet. Przez okres pandemii kobiece szafy zostały nieco zaniedbane. Ale warto pomyśleć nad „uzupełnieniem zapasów”. 

Kobiece garderoby nie skrywają jedynie butów i ubrań. Każdy kobiecy kącik urozmaicony zostaje również torebkami na różne okazje. Przez ciągłe przebywanie w domu zakupy dodatków zostały nieco odsunięte na Boczny tor, ale z racji zbliżającego się lata warto przejrzeć nowości.

Często jest tak, że kobiety dobierają torebkę pod daną okazję czy pod ogólny styl kreacji. Dlatego kobieca garderoba, stanowczo nie powinna być uboga w takie dodatki. Nie ukrywamy, że podobnie jak w wielu innych branżach, również torebki mogą być uniwersalne. Moda wiosny/lata 2021 niesie za sobą sporo intrygujących trendów. Będziemy mogli wrócić wspomnieniami do minionych lat, ale i również poznamy coś zupełnie nowego.

Każdy z nas marzy by wrócić „do normalności”, a rokowania są takie, że może niebawem to nastąpi. Dlatego nowa torebka może stać sie pretekstem by wyciągnąć z zakamarka szafy najlepszą kreacje i niebawem udać się do wyśmienitej restauracji. Trendy na rok 2021 są dość wyjątkowe. Będziemy mogli ujrzeć bufiaste torebki niczym chmurki, a także coś bardziej minimalistycznego.

fot. unsplash.com

Zakupy online

Niestety w głównej mierze jesteśmy jeszcze zmuszeni do dokonywania zakupów w sieci. Dlatego chyba każdy z nas zasady robienia zakupów online ma już „w małym placu”. Najważniejszą kwestią jest możliwość zwrotu towaru. Czasem może okazać się tak, że zakupiony przedmiot wygląda całkowicie inaczej niż na fotografii. Dlatego w takich chwilach zwrot towaru jest nieunikniony.

Sięgając po zakupy internetowe możemy w dość szybki sposób odnaleźć to czego szukamy. Dodatkowo warto również korzystać z tzw. porównywarki cenowej. Dzięki temu szybko możemy odnaleźć najlepszą ofertę tego samego produktu.  Korzystając z tego typu programów zaoszczędzamy znacznie więcej czasu na poszukiwania. Dodatkowo istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaoszczędzimy trochę gotówki.

Jakie torebki są modne w tym sezonie?

Niewątpliwe jest to, że niektóre modele torebek są dość kontrowersyjnie i nie koniecznie mogą przypaść każdemu do gustu. W tym sezonie będziemy mogli zauważyć dość sporo piórek, koralików oraz materiałów łatwych w recyklingu.

Jednym ze wspólnych elementów tegorocznych torebek jest ich pasek. W tym roku znacznie bardziej będą modne torebki tzw. na łokieć. W niektórych przypadkach niestety może okazać się, że taki rodzaj torebki jest mało poręczny.

Dodatkowo w niektórych fasonach torebek zamiast metalowych łańcuszków ozdobnych, będziemy mogli zauważyć np. łańcuchy akrylowe. Jeśli chodzi o dodatki dekoracyjne do torebek w tym sezonie również popularne będą imitacje drewna.

Prócz tak kontrowersyjnych i nowoczesnych detali, tego sezonu również będą modne „babcine kuferki”. Tak naprawdę już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że niektóre fasony tych kuferków naprawdę przypominają torebki naszych babć.

Kolor torebki

fot. unsplash.com

Nieuniknione jest to, że torebkę będziemy mogli zakupić niemalże w każdym kolorze. Zależeć to może tylko od preferencji i wyboru klienta. Jednak bezsporny jest fakt, że tego roku dominować mogą kolory pastelowe, stonowane, ale także cukierkowe.

Można sądzić, że te połączenia kolorystyczne są przełamaniem naszej codzienności, która niestety od jakiegoś czasu jest porównywalna do szarej gamy kolorystycznej. Prócz wariantów kolorystycznych warto wspomnieć o tym, że tegoroczne trendy przewidują dość okazałe gabarytowo torebki. Reasumując, taki pomysł nie pojawiał się znikąd.

Jak wiadomo wyruszając nawet na spacer, do niedawna w porze lunchu zachodziliśmy do pierwszej lepszej restauracji. Niestety teraz nie mamy takiej możliwości. Dlatego projektanci postanowili dostosować wielkość damskiej torebki pod obecną sytuację. Niektóre torebki zostały również wyposażone w uchwyt oraz butelkę na wodę. Może to wydawać się dość zabawnym pomysłem, ale w praktyce sprawdza się to rewelacyjnie.

Małe torebki, podręczne

Jesteś fanką małych gabarytów? Nie lubisz dużych torebek? Nie obawiaj się. W tym sezonie nie zabraknie również saszetek, które bez problemu możesz spiąć na biodrach bądź przełożyć przez ramię. Takie rozwiązanie jest naprawdę praktyczne w wielu sytuacjach.

Tak naprawdę to jedne z nielicznych przykładów obecnych trendów w dziedzinie torebek damskich. Po mimo tego, że nasza codzienność nieco stanęła w miejscu otaczający nas świat nadal porusza się prężnie do przodu. Dlatego warto na bieżąco śledzić nowinki modowe oraz jeśli jesteś fanką zakupową nabywać nowe produkty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here